Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych to główna rola tego modułu. Tutaj wyliczysz miesięczne i roczne odpisy amortyzacyjne oraz zaprognozujesz termin zakończenia amortyzacji, a podobnie pozostałą kwotę do umorzenia w ujęciu rocznym i całym przebiegu amortyzacji również liczba rat do spłaty. Poznaj wszystkie możliwości środków trwałych: 1. Środki Trwałe: nieograniczona kwota środków trwałych, obejmuje majątek trwały oraz wartości niematerialne i prawne, obsługa metod: liniowej, jednorazowej i degresywnej także bez amortyzacji, typy amortyzacji: miesięczna, kwartalna albo roczna, automatyczne księgowanie do Księgi Przychodów, obsługa ulepszeń, zmniejszeń i przerw w wyliczeniach; unowocześnienie umorzeń, możliwość likwidacji wprowadzonego środka trwałego, opcja edycji wprowadzonych środków trwałych, a zarówno w razie potrzeby ich usunięcia, wydruk dokumentów: OT, LT, oraz korekty roczne, limity 150 tyś. PLN wartości samochodu osobowego, 2. Wyposażenie: możliwość wprowadzania wyposażenia, wydanie wybranych elementów wyposażenia, a także opcja ich usunięcia, wydruk ewidencji wyposażenia i możliwość jej zapisu do pliku PDF, wyszukiwarka elementów wyposażenia znajdujących się na liście, rozbudowane opcje widoku listy wyposażenia – filtry, grupowanie, sortowanie, opcja likwidacji wprowadzonego wyposażenia 3. Odpisy amortyzacyjne, plany, prognozy: pozwala na ujęcie amortyzacji w aspekcie podatkowym, dokonywanie korekt podatku Vat na rzecz środków trwałych w zależności od metody amortyzacji, prognozuje termin zakończenia amortyzacji, pozostałą kwotę oraz wolumen rat, obsługa współczynników amortyzacji, wydruk planu amortyzacyjnego, Klasyfikacje statystyczne CN ze stawkami VAT PKWiU opcje widoku umożliwiające wyświetlenie planu amortyzacyjnego w ujęciu miesięcznym, kwartalnym i Klasyfikacja środków trwałych rocznym 4. Definiowanie własnych parametrów majątku trwałego: opcje filtrowania i grupowania środków trwałych, wybór grupy do której przynależeć będzie wprowadzany środek trwały.

Komentarze: 4


 • noavatar.png
  Felicjana Jeronie | 2020-04-01

  Nawet nie wiem, jak tu skończyłem, ale myślałem, że ten post był świetny. Nie wiem, kim jesteś, ale z pewnością idziesz do słynnego blogera, jeśli nie jesteś jeszcze;) Cheers!

 • noavatar.png
  Justyna Kurek napisała wykorzystania technologii informacyjnych | 2020-04-30

  Dziękuję, Właśnie szukałem informacji w przybliżeniu tego tematu przez długi czas, a twoje największe odkryto do tej pory. Ale co dotyczy dolnej linii? Czy jesteś pewny co do źródła?

 • noavatar.png
  Mirosława Władysławo | 2020-05-03

  Przeglądałem online ponad 3 godziny, ale nigdy nie znalazłem żadnego interesującego artykułu, takiego jak twój. Moim zdaniem, jeśli wszyscy właściciele witryn i blogerów osiągnęli doskonałą treść tak, jak to zrobiłeś, sieć może być dużo bardziej pomocna niż kiedykolwiek wcześniej.

 • noavatar.png
  Barbara Kaczmarek tłumacz w kancelariach prawnych | 2020-05-14

  To najlepszy czas na kilka planów na przyszłość i nadszedł czas, aby być szczęśliwym. Przeczytałem ten post i jeśli chciałabym zasugerować ci interesujące rzeczy lub porady. Może mógłbyś napisać kolejne artykuły odnoszące się do tego artykułu. Chciałbym więcej przeczytać o tym!